Hae sivustolta

Tiimi

Olemme erityislaatuinen joukko motivoituneita osaajia - kokeneita ammattilaisia, joilla on sydän paikallaan ja hihat aina valmiiksi käärittynä. Me emme edes yritä sopia riviin tai sulautua massaan, sillä haluamme muuttaa käsityksiä siitä, mitä verotuksen ja juridiikan osaaminen oikeissa käsissä mahdollistaa.

Varataanko tapaaminen?

Tutustu ihmisiimme

Osaamisalue
Positio
Alder, Henri Becker.

Henri Becker

Partner
Sales & Customer Experience

henri.becker@alder.fi +358 40 507 8457
Alder, Juha Jääskeläinen.

Juha Jääskeläinen

Senior Associate

juha.jaaskelainen@alder.fi +358 40 620 7222
Johanna Kannisto, Alder

Johanna Kannisto

Partner
Head of Alder Transactions

johanna.kannisto@alder.fi +358 40 709 2824
placeholder-profiilikuva

Laura Pursiainen

Marketing Coordinator

laura.pursiainen@alder.fi +358445661385
Alder, Ninni Pöytäniemi.

Ninni Pöytäniemi

Senior Associate

ninni.poytaniemi@alder.fi +358 44 320 2518
Alder, Aino Rapo.

Aino Rapo

Event & Office Coordinator

aino.rapo@alder.fi +358 50 572 9275
Alder, Tiina Rapo.

Tiina Rapo

Head of Finance & Business Support

tiina.rapo@alder.fi +358 41 522 9590
Alder, Markku Renko.

Markku Renko

Partner
Head of Alder Global

markku.renko@alder.fi +358 44 500 5071
Alder, Katri Sorsavirta.

Katri Sorsavirta

Partner
Head of Alder Domestic

katri.sorsavirta@alder.fi +358 41 502 3839
Alder, Anna Tallqvist-Rantanen.

Anna Tallqvist-Rantanen

Senior Associate

anna.tallqvist-rantanen@alder.fi +358 40 831 7473
Veera-vaarnamo-alder

Veera Vaarnamo

People & Culture Manager

veera.vaarnamo@alder.fi +358 40 839 1163
Alder, Hanna Vainio.

Hanna Vainio

Financial Coordinator

hanna.vainio@alder.fi +358 40 584 9984
Alder, Miina Vähäjylkkä.

Miina Vähäjylkkä

Brand & Communications Manager

miina.vahajylkka@alder.fi +358 40 932 0727
Alder, Suvi Vänskä

Suvi Vänskä

Partner
Head of Alder Private

suvi.vanska@alder.fi +358 40 080 0012